نحوه ی ثبت شرکت در خارج از کشور به چه صورت است؟

برخی از بازرگانان و تجار با هدف توسعه و گسترش کسب و کار خود اقدام به ثبت شرکت در خارج از کشور می نمایند. موسسه حقوقی کریم خان از مهمترین نکته ها در ثبت اینگونه شرکت ها را، انتخاب بهترین و مناسب ترین کشور جهت ثبت شرکت می داند. در حال حاضر بهترین کشور اروپایی برای ثبت موسسه، کشور هایی نظیر اسلواکی، آلمان، اتریش، لهستان و لیتوانی هستند. ثبت شرکت در انگلستان، کانادا، استرالیا و ایالات متحده آمریکا هم می تواند برای دریافت اقامت دائم و گرین کارت کمک فراوانی کند.

 

ثبت شرکت در خارج از کشور

چنانچه ابهاماتی از جمله ها سوالات احتمالی زیر درباره ثبت شرکت در خارج از کشور دارید، موسسه ثبت کریم خان پاسخگوی شما خواهد بود:

  • میزان هزینه ثبت شرکت در خارج از کشور چقدر می باشد؟
  • چه مزیت هایی برای ثبت شرکت در خارج از کشور وجود دارد؟
  • چه معایبی برای ثبت شرکت در خارج از کشور وجود دارد؟
  • مالیات برای ثبت شرکت در خارج از کشور به چه صورت تعیین می گردند؟
  • شیوه ی دریافت اقامت دائم و تابعیت با ثبت شرکت در خارج از کشور چگونه است؟
  • بهترین کشور اروپایی جهت ثبت نمودن شرکت و اخذ اقامت کدام است؟
  • چگونه می توان برای ثبت شرکت در خارج از کشور قرارداد منعقد کرد؟

نکات ثبت شرکت در خارج از کشور

ثبت هرگونه شرکت در خارج از کشور، ملزم به تهیه نمودن بیزنس پلان و طرح توجیهی اقتصادی است. کسانی که ادعای داشتن شرکت مهاجرتی در اتریش و دیگر کشورهای دنیا را دارند و بدون اخذ جواز در ایران و یا ثبت شرکت مورد ادعا در ایران، به عقد قرارداد مهاجرتی و سرمایه گذاری خارجی مبادرت می ورزند، قصد فریب و بردن اموال شما را دارند. زیرا بدون ثبت شرکت تضمین شده از سوی دولت ایران، امکان عقد قرارداد رسمی وجود نخواهند داشت.

بعد از ثبت بیزنس پلان و دریافت جواز ثبت شرکت در شهر مد نظر، ثبت شرکت در خارج از کشور قابل انجام می باشد. پس از آن می بایست به افتتاح حساب در خارج از کشور برای شرکت ثبت شده اقدام نمایید. دقت داشته باشید که اعلام نشانی شرکت حتما می بایست واقعی باشد. دراین مرحله کد مالیاتی به شرکت تعلق می گیرد و مراحل ثبت شرکت در خارج از کشور خاتمه می یابد.

انتخاب نوع فعالیت شرکت، جهت ثبت شرکت در خارج از کشور، اولین موضوع مهم در این رابطه می باشد. پس از انتخاب فعالیت شرکت، بهترین کشور اروپایی جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم بی معنی می شود.

چنانچه میخواهید اقامت دائم اروپا را از طریق ثبت شرکت دریافت کنید، به این نکته دقت کافی را داشته باشید که :

الف-  اخذ اقامت دائم اروپا از طریق ثبت شرکت وجود نخواهد داشت. قابل ذکر است که این امکان در هیچکدام از کشورهای دیگر نیز وجود نخواهد داشت.
ب-   مقررات و ضوابط مهاجرتی اروپا و دیگر کشورها مدام تغییر میکند و قانون ثابتی مبنی بر این که امکان اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت باشد موجود نیست. پس ابتدا لازم است سوابق تحصیلی و کاری شما بوسیله ی مشاور و متخصصان امور مهاجرت بررسی گردد تا بهترین کشور اروپایی به منظور ثبت شرکت و اخذ اقامت به شما معرفی گردد.

مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور

  1. امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت کشور دیگر مشروط بر اینکه ثبت آن شرکت با سرمایه گذاری و راه اندازی شرکت همراه باشد. به بیان دیگر فقط و فقط ثبت شرکت در خارج از کشور، امکان اخذ اقامت دائم و یا پاسپورت را برای دارنده شرکت بوجود نمی آورد و حتماً راه اندازی و فعالیت شرکت نیز لازم می باشد.
  2. باز کردن حساب بانکی در خارج از کشور، با توجه به تحریم های بر علیه بانک های ایرانی بوسیله ایالات متحده امریکا و اتحادیه اروپا، ثبت شرکت در خارج از کشور امکان افتتاح حساب بین المللی و انجام سریع تر امور پولی و بانکی و حواله های ارزی را بوجود می آورد.
  3. گسترش کسب و کار در خارج از کشور، اگر در ایران یا هر قسمت دیگری از دنیا، صنعت تولیدی و خدماتی دارید، ثبت شرکت در خارج از کشور و نیز راه اندازی و فعالیت در آن می تواند منجر به معرفی کالا یا خدمات شما گردد.

جهت استفاده از مشاوره حقوقی رایگان شرکت ثبت کریم خان و اطلاع از شرایط واقعی ثبت شرکت در خارج از کشور با شماره ۸۷۱۴۶ تماس حاصل نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *