ثبت شرکت فوری

یکی از سوالات متداولی که ممکن است برای صاحبان مشاغل و تمامی افراد که قصد شروع فعالیت تجاری و ثبت شرکت را دارند به وجود بیاید این است که ثبت شرکت فوری چگونه انجام میشود و مراحل و مدارک لازم برای آن چیست ؟ کارشناسان مجموعه ثبت آنلاین در این مقاله در تلاش اند تا با در نظر گرفتن آخرین قوانین در سال ۱۴۰۱ توضیحات کاملی برای شما ارائه خواهند داد .

در ادامه این مقاله با ثبت آنلاین همراه باشید .

ثبت شرکت

پیش گفتار

در شروع هر کاری ابتدا لازم است در رابطه با آن کسب اطلاعات کرده و در صورت وجود سوال برطرف گردد. ثبت شرکت نیز از این قضیه مستثنی نیست و نیاز است قبل از شروع مراحل ثبتی در رابطه با مراحل و مدارک ثبت شرکت فوری کسب اطلاعات نمایید .

در ابتدا بهتر است در رابطه با مفهوم شرکت برای شما توضیح دهیم . زمانی که دو یا چند شریک قصد دارند در کنار هم برای یک هدف واحد و کسب درامد فعالیت کنند نیاز به ثبت شرکت دارند . کارشناسان ما در مجموعه ثبت آنلاین به صورت تلفنی و آنلاین شما را در طی کردن مراحل ثبت شرکت فوری همراهی می کنند .

در تعریف ثبت شرکت می توان گفت :

جالب است بدانید کلمه شرکت از ریشه کلمه شریک برداشت شده است و در معنی شراکت داشتن به کار میرود .

ثبت شرکت به معنی شراکت کردن اشخاص حقیقی و یا حقوقی در یک امر اقتصادی برای تحقق هدف واحد میباشد .

در آغاز برای شروع پروسه ثبت شرکت نیاز به حداقل دو شریک می باشد ( لازم به ذکر است تا به این جای مقاله در رابطه با انواع شرکت ها صحت نکرده ایم )

در صورتی شما وقت کافی برای مطالعه ادامه این مقاله در اختیار ندارید به شما پیشنهاد میکنیم با کارشناسان مجموعه ثبت آنلاین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاوران ما بهره مند شود .

انواع شرکت

انواع شرکت

شرکت ها در ایران به دو عنوان تحاری و مدنی تقسیم می شوند که ما پیش ترمقالات جامع و کاملی در رابطه با ثبت شرکت های تجاری و مدنی برای شما آماده کرده ایم . شما میتوانید آن ها را در سایت ما مطالعه نماید . به همین دلیل برای جلو گیری از تکرار از بازگو کردن آن ها در این مقاله خود داری می کنیم .

این مقاله در رابطه با ثبت شرکت های تجاری برای شما توضیح داده ایم و در ادامه در رابطه با مراحل ،مدارک و شرایط ثبت شرکت فوری برای شما توضیح میدهیم .

بر اساس قانون تجارت ایران ( ماده ۲۰ ) شرکت های تجاری در ۹ دسته متفاوت قرار میگیرند که شامل :

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت دانش بنیان
 • شرکت تضامنی
 • شرمت مختلط غیر سهامی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت نسبی
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف

مراحل ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت

پیش تر نیز توضیح دادیم ثبت شرکت و شروع فعالیت تجاری نیاز مند طی کرد مراحل خاصی است :

بعد از عقد قرارداد ( با شرکت ثبت  آنلاین )

 1. انتخاب نوع شرکت و اعضا
 2. تهیه و تنظیم مدارک لازم و امضای اوراق توسط کارفرما
 3. ارسال مدارک به اداره ثبت
 4. پرداخت هزینه و دریافت آگهی
 5. اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت و دریافت مدارک

برای انحام تمام این مراحل و ثبت شرکت  فوری با کار شناسان مجموعه ثبت آنلاین تماس بگیرید .

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت به موارد زیادی وابسته میباشد که میتوانیم از بین آن ها به موارد زیر اشاره کنیم :

 • چاپ آگهی در روزنامه رسمی
 • درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار
 • پست مدارک
 • واریزی‌های اداره ثبت
 • پلمپ دفاتر
 • حق‌الوکاله

طبق موارد بالا ، هزینه ثبت شرکت فوری ثابت نمیباشد و برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به هزینه ها و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین متخصص و مجرب ما تماس بگیرید .


چرا ثبت آنلاین ؟

مجموعه ثبت آنلاین با چندین سال سابقه در تمامی امور ثبتی و اطلاع از آخرین قوانین در این زمینه و در تمامی حوضه های ثبتی همچون اخذ کارت بازرگانی ثبت برند ، ثبت شرکت فوری و … در تمام مراحل در کنار شما خواهید بود .

شما میتوانید برای انجام امور ثبتی خود و ثبت شرکت فوری با مشاورین ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه شرکت شما را به ثبت می رسانند . شما همچنان میتوانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه اضافی در ثبت آنلاین شرکت خود را به ثبت برسانید .

تلفن تماس ۸۷۱۴۶-۰۲۱


آگهی تصدیق ثبت برند ، ثبت علائم تجاری در ثبت آنلاین ، موسسه ثبت آنلاین ، ثبت آنلاین شرکت تضامنی ، ثبت موسسه تجاری ، تغییر نام شرکت ، اخذ پروانه بهره برداری ، ثبت شرکت سهامی عام و سهامی خاص ، ثبت برند لاتین ، ثبت برند بین المللی ، ثبت شرکت دانش بنیان ، ثبت برند فارسی و لاتین ، ثبت موسسه غیر تجاری در مناطق آزاد ، ثبت انحلال شرکت ، ثبت آنلاین شرکت تضامنی ، اخذ جواز ، ثبت تغییرات شرکت ، استعلام برند ، ثبت آنلاین طرح صنعتی ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، دریافت کارت بازرگانی ، دریافت کد اقتصادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *