ثبت شرکت ارزان

ثبت شرکت چیست ؟ آیا ثبت شرکت احباری است ؟

سوالات بالا ممکن است ذهن شما را نیز همانند تمامی افرادی که قصد ثبت شرکت ارزان را دارند ، درگیر کرده باشد . مشاوران ما  در این مقاله تلاش کردند با در نظر داشتن آخرین تغییرات قوانین ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱ به سوالات شما پاسخ دهند .

در ادامه این مقاله با ثبت آنلاین همراه باشد .

ثبت شرکت

 

پیش گفتار

همواره سوالات متعددی در تماس ها و مراجعات حضوری از کارشناسان ما پرسیده می شود ، این سوالات اکثرا مشابه هم هستند و مضمون این سوالات در رابطه با ثبت شرکت ، مراحل و قوانین آن است . مشاورین مجموعه ثبت آنلاین در کنار پاسخ گویی به سوالات شما در رابطه با ثبت شرکت ارزان تمامی خدمات و امور ثبتی را به شما اراعه می دهد ، تا شما بتوانید با صرف کم ترین هزینه و در کم ترین زمان کسب و کار خود را شروع کنید .

راه رسمی و قانونی شروع یک فعالیت اقتصادی و تجاری ثبت شرکت شرکت می باشد . در تعریفی که برای شرکت آمده است دو یا چند شریک برای دست یافتن به یک هدف واحد تلاش میکنند . کارشناسان و وکلای ما در مجموعه ثبت آنلاین به صورت تلفنی و آنلاین شما را در طی کردن مراحل و ثبت شرکت ارزان یاری می دهند .

در تعریف ثبت شرکت میتوان گفت :

جالب است بدانید کلمه شرکت از ریشه کلمه شریک برداشت شده است و در معنی شراکت داشتن به کار میرود .

ثبت شرکت به معنی شراکت کدن اشخاص حقیقی و یا حقوقی در یک امر اقتصادی برای تحقق هدف واحد میباشد .

در آغاز برای شروع پروسه ثبت شرکت نیاز به حداقل دوشریک می باشد ( لازم به ذکر است تا به این جای مقاله در رابطه با انواع شرکت ها صحت نکرده ایم )

در صورتی شما وقت کافی برای مطالعه ادامه این مقاله در اختیار ندارید به مشا پیشنهاد میکنیم با کارشناسان مجموعه ثبت آنلاین تماس بگیرید و از مشاوره ریگان مشاوران ما بهره مند شود .

انواع شرکت

انواع شرکت

پیش تر در رابطه با ثبت شرکت و تعاریف آن برای شما توضیح دادیم . شرکت ها دارای دو عنوان تجاری و مدنی می باشند که شما میتوانید برای آگاهی و کسب اطلاعات کامل و جامع تر به مقاله ثبت شرکت تجاری و یا ثبت شرکت مدنی شما مراجعه کنید .

مشاوران ما در این مقاله تلاش داشته اند در رابطه با ثبت شرکت های تجاری برای شما توضیح دهند  در نتیجه ما در ادامه در خصوص درباره  انواع شرکت ها ، مراحل ثبت شرکت ، مدارک و شرایط ثبت شرکت و هزینه های لازم آن توضیح کامل خواهیم داد .

بر اساس قانون تجارت ایران ( ماده ۲۰ ) شرکت های تجاری به ۹ دسته متفاوت تقسیم شده اند که شامل :

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت دانش بنیان
 • شرکت تضامنی
 • شرمت مختلط غیر سهامی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت نسبی
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف

مراحل ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت

همانطور که توضیح دادیم شروع فعالیت تجاری و ثبت شرکت نیاز به انجام فرایند و مراحل خاصی است :

بعد از عقد قرارداد ( با شرکت ثبت آنلاین  )

 1. انتخاب نوع شرکت و اعضا
 2. تهیه و تنظیم مدارک لازم و امضای اوراق توسط کارفرما
 3. ارسال مدارک به اداره ثبت
 4. پرداخت هزینه و دریافت آگهی
 5. اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت و دریافت مدارک

برای انحام تمام این مراحل و ثبت شرکت ارزان با کار شناسان مجموعه ثبت آنلاین تماس بگیرید .

هزینه ثبت شرکت

هزینه ثبت شرکت به موارد متعددی وابسته می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

 • چاپ آگهی در روزنامه رسمی
 • درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار
 • پست مدارک
 • واریزی‌های اداره ثبت
 • پلمپ دفاتر
 • حق‌الوکاله

طبق موارد اعلام شده ، هزینه ثبت شرکت ثابت نمیباشد و برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به هزینه ها و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با مشاورین متخصص و مجرب ما تماس بگیرید .


چرا ثبت آنلاین

کارشناسان مجموعه ثبت آنلاین با جندین سال سابقه در امور ثبتی و آگاهی به آخرین قوانین ثبت شرکت و در تمامی حوضه های ثبتی مانند احذ کارت بازرگانی ، ثبت برند  و … در تمامی مراحل ثبتی در کنار شما خواهیم بود .

شما میتوانید برای انجام امور ثبتی خود و ثبت شرکت ارزان با مشاورین ما تماس بگیرید و کارشناسان ما در کم ترین زمام ممکن و با کم ترین هزینه شرکت شما را به ثبت برساند . شما همچنان میتوانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه اضافی در ثبت آنلاین شرکت خود را به ثبت برسانید .

تلفن تماس ۸۷۱۴۶-۰۲۱


آگهی تصدیق ثبت برند ، ثبت علائم تجاری در ثبت آنلاین ، موسسه ثبت آنلاین ، ثبت آنلاین شرکت تضامنی ، ثبت موسسه تجاری ، تغییر نام شرکت ، اخذ پروانه بهره برداری ، ثبت شرکت سهامی عام و سهامی خاص ، ثبت برند لاتین ، ثبت برند بین المللی ، ثبت شرکت دانش بنیان ، ثبت برند فارسی و لاتین ، ثبت موسسه غیر تجاری در مناطق آزاد ، ثبت انحلال شرکت ، ثبت آنلاین شرکت تضامنی ، اخذ جواز ، ثبت تغییرات شرکت ، استعلام برند ، ثبت آنلاین طرح صنعتی ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، دریافت کارت بازرگانی ، دریافت کد اقتصادی ،  ثبت شرکت ارزان ،

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *